Українців чекає складна осінь через небажання влади проводити реформи – Порошенко


Через некомпетентні дії чинної влади, через небажання проводити реформи, українців може чекати непроста осінь.  Про це в ефірі “Прямого” заявив п’ятий президент України лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко. 

Влада, замість того, щоб проводити реформи і захищати Україну і українців, намагається замістити старі обіцянки, які не виконані, новими обіцянками в сподіванні, що всі забудуть, знімуть локшину з вух, і знову будуть слухати відосики.

Він нагадав, що 1,5 роки тому українцям обіцяли створення близько мільйона нових робочих місць. Однак натомість ми втратили 650 тисяч. І на, жаль, за це ніхто не відповів. Водночас пообіцяли висадити нові дерева.

Крім того, з України наразі спостерігається безпрецендентна втеча інвестицій,  а надходжень немає жодних. І за це теж ніхто не відповідає.

Порошенко також нагадав, що Зеленський пообіцяв знизити тарифи як мінімум на 50%. Натомість платіжка, навпаки, зросла на 56%.

Також раніше, у 2019 році всі державні посади призначалися за конкурсом. А тепер реформа державного управління також зруйнована.

Хочу нагадати, що у 2015 році наша команда забезпечила економічне зростання, яке тривало майже 4 роки. До котрої? До 2 кварталу 2019 року. І потім пішло вниз. Що трапилось? 

Петро Порошенко звернув увагу, що через дії влади у напрямку субсидій, пенсій люди почувають себе незахищеними. Тож усі математичні факти вказують на її некомпетентність. Однак український народ не дасть зруйнувати економіку і розграбувати бюджет, витратити кошти не за призначенням.

Дописати коментар

0 Коментарі