Вадим Рабінович: Фракція «ОПЗЖ» не братиме участі в позачергових шоу з різними «фішечками»


Народний депутат України, співголова фракції «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович підвів підсумки роботи нинішньої влади в цілому і монобільшості зокрема.

«Минуло майже два роки, як у Верховній Раді з'явилася монобільшість і вперше за всю історію отримала можливість докорінно змінити країну. Час підбивати підсумки», - заявив політик, виступаючи з парламентської трибуни у вівторок, 13 липня.

Народний депутат підкреслив: зробити йому це досить легко - на підставі універсальної формули оцінки діяльності будь-якої влади. «Якщо за час роботи цієї влади люди стали жити краще - влада хороша, якщо гірше - влада погана, якщо народ змушений виживати, тікаючи на заробітки за кордон, то влада взагалі жахлива», - звернув увагу Вадим Рабінович, задавши при цьому монобільшості риторичне питання : «А як ви самі вважаєте - все, що ви накоїли в країні, пішло на користь народу?..»

«Так, на жаль, вам вдалося продати землю, а точніше - зробити її товаром (сподіваюся, що продати її остаточно ви не встигнете). Ви повернули гральний бізнес, зараз ви збираєтеся легалізувати марихуану. Скажіть, а, крім як, пограти в казино і накуритися, інші досягнення у вашої влади є?» - закликав він.

«І що ми маємо? Попереду нас чекають нескінченне зростання тарифів і катастрофа в медицині, в освіті та інших сферах! Закриваючи телеканали, переслідуючи лідерів опозиції, посадивши під домашній арешт Віктора Медведчука, ви хочете тільки одного - заткнути нам рот, але у вас нічого не вийде!», - запевнив Вадим Рабінович

Прокоментував співголова фракції «Опозиційна платформа - За життя» й так звані «нагальні питання» порядку денного останнього тижня роботи Верховної Ради. Вони, впевнений політик, спрямовані виключно на відволікання уваги від насущних проблем.

«Де питання миру, який так необхідний нашій країні і за який голосували, в тому числі і виборці «зелених»? У вашому порядку денному місця йому не знайшлося!», - обурився народний депутат.

У зв'язку з цим від імені фракції Вадим Рабінович попередив: «Опозиційна платформа - За життя» не братиме участі у «позачергових ШОУ з різними «фішечки», фракція «ОПЗЖ» не братиме участі в позачергових засіданнях до тих пір, поки ви - монобільшість - не повернете в країну мир і не припините репресії проти керівників нашої партії!».

Звернувся політик і до представників Верховної Ради України з рекомендацією «задуматися».

«Пройде ще два роки, ви підете з Ради і тільки тоді зрозумієте, що накоїли», - упевнений він.

Вихід з ситуації, що склалася народний депутат бачить в двох варіантах.

«Перший - ми спробуємо спільно врятувати країну; другий - скласти мандати і дати можливість народу України визначитися з тим, кому він довірить подальшу долю країни. Ми - фракція «ОПЗЖ» - готові зробити це і негайно! А ви - думай-ТЕ!» - резюмував Вадим Рабінович.

Дописати коментар

0 Коментарі