“Європейська Солідарність” збирає підписи за відставку всього уряду Зеленського – Геращенко


“Європейська Солідарність” не голосувала за жодне кадрове призначення в урядах президента Володимира Зеленського і вимагає відставки нинішнього уряду у повному складі. Про це з трибуни парламенту заявила співголова фракції Ірина Геращенко, трансляцію вів “Прямий“.

“Як опозиційна фракція “Європейська Солідарність” єдина фракція в цій залі яка не голосувала за жодного міністра уряду Зеленського. Ані за часів Гончарука, ані за часів Шмигаля. Ми хочемо нагадати всім присутнім в залі – всім, хто не входить до монобільшості, що “Європейська Солідарність” збирає підписи за відставку всього уряду Зеленського-Шмигаля. За їх непрофесійність, за сексизм, за расизм. За весь той непотріб, який демонструє цей уряд країні”, – наголосила Геращенко.

Вона також зауважила, що відставка міністра внутрішніх справ знову проходить з кричущими порушеннями Конституції України.

“Зеленський, який згідно з Конституцією в парламентсько-президентській республіці має право презентувати в залі тільки міністра оборони й міністра закордонних справ, вже назвав наступника Авакова. А “слуги”, які щодня множать цю Конституцію на нуль, вчергове це проковтнули. Тому що вони не мають ні права голосу, ніякого впливу на уряд, ніякого контролю над урядом”, – констатує співголова “Євросолідарності”.

“Ми живемо сьогодні в офісно-президентській республіці”, – переконана Геращенко.

“Як опозиція ми були на всіх судах по справі Шеремета. Як опозиція ми протестували проти політизації міністерства внутрішніх справ і побудови тоталітарної поліцейської держави. І саме політичним сьогодні буде наше голосування. Ми вимагаємо відставки всього уряду Зеленського”, – наголосила Ірина Геращенко.

Дописати коментар

0 Коментарі