Юрій Бойко: Мир – це головний запит суспільства


Політичне врегулювання конфлікту на Донбасі – найважливіша умова для розвитку нашої країни. Без досягнення миру ми не зможемо стабілізувати ситуацію в економіці, забезпечити поліпшення життя українських сімей. Мир – це головний запит суспільства, це те, чого хочуть люди і за що виступає наша партія. Про це заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.

Зокрема він зазначив, що останнім часом переговорний процес щодо політичного врегулювання застопорився.

«Робота у форматі ТКГ все частіше скочується до обміну звинуваченнями і пропагандистськими демаршами. Досягнуті домовленості під різними приводами не виконуються. Дійсно, виникла необхідність вдихнути нове життя у мінський процес, і в цьому найбільше зацікавлена ​​саме наша країна», – сказав політик.

Так, за його словами, участь США у спецмісії, яку готує Російська Федерація з врегулювання конфлікту на Донбасі, стала б істотним і ефективним кроком до прогресу в питанні миру.

«Це ключове, чого нам треба чекати, і дуже важливо, щоб це відбулося. Такий формат існував раніше. Зокрема, в рамках переговорів Волкер-Сурков було виконано багато роботи, була зацікавленість у результаті. Я сподіваюся, що, врахувавши минулі помилки, такий формат буде відновлений і це дозволить зрушити мирний процес», – зазначив парламентарій.

Співголова партії підкреслив, що ОП-ЗЖ, як послідовні прихильники миру, вітають будь-яку ініціативу, яка дозволить прискорити досягнення політичних домовленостей і відновити єдність країни.

«Ми вважаємо, що і український парламент не повинен бути пасивним спостерігачем. Наша фракція ініціювала дві постанови. Звернення до лідерів «Нормандської четвірки» і постанову, спрямовану на підтримку виконання Мінських угод. На жаль, провладна більшість відмовилася їх розглядати», – сказав він.

Юрій Бойко вважає, що українській владі потрібно знайти в собі політичну волю, щоб виконати свою передвиборчу обіцянку і принести Україні мир.

«Українській владі не треба чекати, поки міжнародні партнери про щось домовляться. Потрібно приймати рішення, йти на компроміс і починати переговори з усіма сторонами конфлікту. А якщо такої волі немає, то чесно сказати про це суспільству, піти у відставку і провести дострокові вибори», – резюмував Співголова ОП-ЗЖ.

Дописати коментар

0 Коментарі