Юрій Бойко: Проваливши вакцинацію, влада готує нові локдауни


У чому нинішня влада «стабільна» – так це у неготовності до чергової хвилі коронавірусної інфекції. Вакцинація провалена, медицина недофінансована, готовність пунктів вакцинації становить менше 50%. Про це у коментарі журналістам заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.

«Витрати на боротьбу з CОVID-19 розкидали по різних програмах, що ще більше ускладнить контроль за використанням коштів. Крім того, якщо минулого року був зроблений акцент на виділення додаткових ліжок, їх укомплектування киснем, закупівлю засобів захисту для медиків, проведення лабораторних досліджень та ін., то цього року в пріоритеті вакцинація. Яка з перших днів вже традиційно для цієї влади проходить з гучним піаром замість нормальної організації та скандалами. Немає ніякого контролю за розподілом вакцин, ніякої просвітницької роботи з населенням для зниження противакцинних настроїв», – зазначив політик.

Юрій Бойко вважає, що, з огляду на поширення нового штаму коронавірусу, необхідно вже зараз виділити необхідне фінансування на медичну галузь, провести аудит готовності лікарень, а головне – пункти вакцинації повинні бути відкриті не тільки у великих містах, а й у кожному населеному пункті України.

«Замість піару мають бути реальні дії щодо захисту людей, щоб запобігти вибуховому зростанню захворюваності. Не локдаунами лякати, а забезпечити вакцинацію громадян. Це сьогодні першочергове завдання влади. Це повинно бути першочерговим на порядку денному роботи уряду», – резюмував Юрій Бойко.

Дописати коментар

0 Коментарі