Юрій Бойко: Ще кілька років «роботи» цієї влади і країна буде банкрутом


За календарний рік держборг зріс на понад 300 мільярдів гривень. Ще, не дай Боже, кілька років такої політики влади і у нас країна буде банкрутом. Про це заявив у коментарі журналістам Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.

«Треба займатися реальним сектором економіки, підтримувати його, а не постійно позичати гроші. Бюджет весь час наповнюється запозиченнями, а не за рахунок роботи економіки. І коли за календарний рік держборг збільшився на понад 300 мільярдів гривень, то ще, не дай Боже, кілька років такої політики і наша країна буде банкрутом. Це ж все віддавати треба», – підкреслив політик.

Від також зазначив, що сьогодні в країні немає уряду в класичному розумінні цього слова.

«Насправді у нас немає Кабміну, у нас є філія Офісу президента, і всі перестановки в цій філії здійснюються за принципом особистої відданості. Такі призначенці будуть робити що завгодно, що їм скажуть, незважаючи на законність та інтереси громадян», – сказав політик.

Є ключові завдання, для вирішення яких влада повинна проявити політичну волю – це мир, зниження тарифів, прозоре ціноутворення і соціальний захист людей.

«Повинна бути політична воля влади, щоб люди отримували наш український газ. Його собівартість не висока, не така захмарна, як на зовнішніх ринках. І так було завжди до 2014 року, і це треба повернути. Ціна газу тоді буде максимум 3000 грн за тисячу кубів, а не 12-15 тис., як зараз. І друге – це електроенергія «Енергоатому». Вона доступна і повинна йти людям. Тому що ця електроенергія завжди була основним базовим стабілізуючим фактором ціни у нашій країні. Але ми всі бачили наплювацьке ставлення монобільшості у парламенті до вирішення цих питань», – зазначив Юрій Бойко.

Також, за його словами, неприпустимо поводиться влада і стосовно пенсіонерів.

«Несправедливість повинна бути зупинена. Потрібно урізати витрати на чиновників і силовиків, на всі ці ДБР, НАБУ тощо, які висмоктують з бюджету мільярди гривень. Ці гроші потрібно віддати пенсіонерам. І займатися розвитком економіки, створювати робочі місця. Не землю продавати і казино відкривати, а ухвалювати закони, спрямовані на підтримку промислового сектору, його розвиток, щоб економіка працювала і бюджет наповнювався. А будівництво поліцейської держави з бідним населенням – це шлях у нікуди. Тому ОП-ЗЖ вважає, що виходом можуть бути тільки перевибори цієї влади», – резюмував Юрій Бойко.

Дописати коментар

0 Коментарі