Юрій Бойко: Влада не може захистити людей від зростання цін


Через неконтрольоване зростання цін люди змушені економити буквально на всьому. Щоб захистити людей, необхідно повернути державний контроль за цінами на товари першої необхідності та передбачити заходи допомоги малозабезпеченим громадянам. Такою має бути політика влади у соціально орієнтованій державі. Про це Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив у коментарі журналістам.

«Потрібен жорсткий контроль за цінами на товари першої необхідності. Завдання держави – щоб ціни не підвищувалися кожного дня, а були контрольованими», – підкреслив політик.

На його думку, відсутність контролю з боку держави над ціноутворенням на продукти першої необхідності призводить до спекуляцій.

«Дійшло до того, що у нас соняшникова олія коштує дорожче, ніж та, яке йде на експорт», – зазначив парламентарій.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ розробила комплекс заходів для нормалізації цінової і тарифної політики

«Наша фракція зареєструвала у парламенті пакет соціальних законопроектів, спрямованих на вирішення і тарифного питання, і проблем з ціноутворенням, і стимулювання економіки. Так, наприклад, проект закону №3811 дозволить соціально незахищеним громадянам купувати за пільговою ціною (без ПДВ) продукти харчування, медикаменти, оплачувати комунальні послуги. Ми наполягали на запровадженні мораторію на підвищення цін на газ і електроенергію. Ми обґрунтували і розрахували справедливу ціну на газ для населення та запропонували низку інших антикризових законопроектів», – зазначив Співголова фракції.

Однак, за словами Юрія Бойка, такий підхід, мабуть, суперечить антинародній політиці «слуг», яку вони проводять у парламенті.

«За ці два роки «слуги народу» не виконали жодної своєї передвиборчої обіцянки. Всі рішення у парламенті приймалися виключно в інтересах іноземних кредиторів і особистої вигоди. Зараз влада лякає людей черговим локдауном, при цьому, не соромлячись, готується чергове підвищення цін і тарифів. Люди такого «економічного розвитку» можуть вже просто не витримати. Тому вихід один – цю владу треба змінювати і йти на перевибори», – резюмував політик.

Дописати коментар

0 Коментарі