Юрій Бойко: Центральна влада переклала проблему тарифів на міста і села


Уряд не просто самоусунувся від вирішення тарифних проблем через зростаючі ціни на газ, а й переклав їх на плечі людей та місцевих бюджетів - а це неприпустимо. Про це заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.

«Ситуація дуже серйозна. Ми чуємо від людей, від громад сьогодні, що пропонують газ на бюджетну сферу - школи, дитсадки, лікарні - по 25 тисяч гривень при тому, що в минулому році ця цифра була 7 тисяч гривень за тисячу кубів. Місцеві бюджети цього просто не витримають, але вже зараз зрозуміло, що уряд цю проблему переклав на них. Такі дії – це злочин», - заявив політик.

Відсутність в уряду чіткої стратегії по виходу з такої ситуації - це вже реальна загроза національній безпеці країни.

«Після підвищення цін на газ - піднімуться ціни й на товари першої необхідності. Тому що будь-яке виробництво залежить і від тепла, від електроенергії, вартість якої так само зростає. І якщо не вжити заходів, то економіка буде не просто падати - вона обвалиться. А найбільше постраждають люди, яким просто нема за що буде сплачувати тарифи та купувати найнеобхідніше. Бездіяльність і непрофесіоналізм уряду перетворює Україну на країну злиднів та економічної розрухи», - підкреслив Юрій Бойко.

Парламентар нагадав, що ОП-ЗЖ пропонувала реальні кроки щодо зниження тарифів для населення та бюджетної сфери.

«Зараз єдиний вихід - це реалізація населенню і бюджетній сфері газу власного видобутку за собівартістю. Але цей уряд готовий захищати тільки газових спекулянтів і посередників, а не власних громадян», - підкреслив Співголова фракції опозиціонерів.

Політик заявив, що ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ не має наміру залишатися осторонь і буде продовжувати боротися за справедливу тарифну політику та захищати людей від тарифного геноциду, який розв'язала влада.

«Питання зниження тарифів і захисту людей зараз повинні стати головними у порядку денному як уряду, так і парламенту. Забезпечити населення, бюджетні організації та комунальників дешевим українським газом, повернути доступність субсидій усім, хто їх потребує, встановити контроль над цінами на соціальні товари - все це повинен зробити уряд у першу чергу. Якщо він на це не здатен - йому пора на вихід», - резюмував Юрій Бойко.

Дописати коментар

0 Коментарі