Юрій Бойко: Парламент повинен захищати інтереси людей, та замість цього він виконує замовлення влади


На порядку денному парламенту повинні бути законопроекти для досягнення миру в Україні, виходу країни з кризи, а громадян – зі злиднів. Парламенту пора згадати, що люди обрали його для поліпшення свого життя, і повернутися обличчям до проблем суспільства.

Про це на Погоджувальній раді 7 вересня заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.

«Президент і його партія йшли на вибори з обіцянкою відновити мир в країні. Миру немає і сьогодні. Більш того, влада ігнорує Мінські угоди і порушує обіцянки, які давала щодо політичного врегулювання конфлікту. У парламенті з'являються законопроекти, прийняття яких практично може означати вихід України з Мінського процесу», – підкреслив політик.

Юрій Бойко додав, що ОП-ЗЖ залишається єдиною політичною силою у парламенті, яка послідовно наполягає на виконанні Мінських угод і політичному врегулюванні конфлікту на Донбасі.

«Фракція ОППОЗІЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ вимагає докорінно змінити порядок денний роботи парламенту. Верховна Рада обрана, щоб захищати інтереси людей, а не обслуговувати замовлення на переділ влади і повноважень», – зазначив політик.

Парламент повинен терміново щось вирішувати з тарифами на опалювальний сезон. Люди не знають, якими будуть ціни на газ та електроенергію, чим за них платити, чи буде субсидія.

«Більш того, мери міст отримують від «Нафтогазу» договори на постачання газу для бюджетної сфери, – а це школи, дитячі садки, лікарні, вартістю 20 тисяч гривень за тисячу кубів. Це непосильний тягар для місцевих бюджетів – у три рази більше, ніж вони платили минулого року. А від тарифів залежать і ціни на товари першої необхідності. Міністр енергетики повинен дати відповідь, за якою ціною і яким чином будуть поставлятися енергоносії під час опалювального сезону», – підкреслив Юрій Бойко.

Також одне з ключових зараз – питання бюджету.

«Парламент не повинен повторювати помилок минулих років, коли бюджет приймався з урахуванням потреб, в основному, силовиків, адміністрацій та різних контор, але на шкоду соціально незахищеним категоріям громадян. Не можна знову залишити людей без копійки», – підкреслив Співголова фракції опозиціонерів.

На думку Юрія Бойка, за два роки парламент практично перетворили на юридичний департамент Офісу президента.

«Монобільшість ігнорує вимоги суспільства. Якщо цей підхід не змінити, то вже через рік довіра до Верховної Ради дорівнюватиме нулю. Такого не повинно трапитися – парламент повинен проявити свою позицію і повернутися обличчям до людей», – впевнений політик.

Дописати коментар

0 Коментарі