Після публікації повідомлення Третьякової з чату "Слуги народу" видалилося понад 15 нардепів


Після публікації у ЗМІ повідомлення нардепа від "Слуги народу" Галини Третьякової з фракційного чату видалилося понад 15 нардепів. Про це повідомив колега Третьякової Олександр Качура журналістам.

"Я і ще десь, мабуть, 15 колег, вони взагалі видалились з цього чату.... Якщо треба, можемо говорити один із одним тут, у залі, вирішувати якісь питання", - сказав Качура.

Також нардеп прокоментував висловлювання Третьякової щодо смерті Полякова.

"Якщо говорити з приводу покарання, насправді це точно не може обійтися вибаченням, тому що при всій повазі до Галини Третьякової, але треба все-таки тут про людські цінності якісь говорити. І я бачу зараз по залу люди кажуть, що треба відкликати з посади голови комітета, а, може, виключати з фракції. Це те, що кажуть. Це не я вам кажу, це кажуть усередині нашої фракції, чую, що зараз по залу лунає, які пропозиції є. Тому це рішення, воно буде прийматися вже на наступному засіданні фракції", - зазначив нардеп.

Нагадаємо, сьогодні вночі в Дніпровському районі Києва було знайдено мертвим народного депутата від групи "За майбутнє" Антона Полякова.

У поліції встановили, що чоловікові стало погано дорогою в таксі. Прямо на місці його намагалися реанімувати лікарі швидкої допомоги, але їм це не вдалося. У підсумку вони констатували смерть народного депутата.

Наразі правоохоронці встановлюють всі обставини події, зокрема причину смерті. Розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 ("Умисне вбивство") з позначкою "природна смерть".

Дописати коментар

0 Коментарі