Вадим Рабінович: Проголосувавши за відставку Разумкова, Тимошенко «поховала» «Батьківщину»


Юлія Тимошенко «поховала» партію «Батьківщина» в той момент, коли погодилася голосувати разом з монобільшістю за відставку голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова.

Таку думку висловив народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович в програмі «Україна з Тиграном Мартиросяном» на телеканалі «Україна 24».

«Немає сенсу обговорювати голосування в цьому парламенті - вони проходять так, як сказав Офіс Президента. А ось голосування «Батьківщини» навіть для мене було трошки шоком, настільки це було нелогічно», - зізнався політик і поділився своїм враженням від того, що відбувається в парламенті на момент голосування.

«Відбувалося щось позамежне. На трибуну вийшов депутат від «Батьківщини» Сергій Соболєв і з якимось особливим цинізмом почав розповідати гидоту про «зелених», моментально приплів туди Віктора Медведчука. І як тільки пролунало прізвище нашого соратника, я відразу ж зрозумів: «Батьківщина» буде голосувати «за» відставку Разумкова», - розповів Вадим Рабінович.

Політик підкреслив, що всі давно і добре розуміють, «де народжуються рішення по голосування».

«Зараз «Батьківщина» ходить і розповідає, мовляв, їх голос ні на що не впливає. Я вважаю, що це логіка негідників. Якщо твій голос ні на що не впливає - так не в парламенті сиди, а йди город копай на дачі. У будь-якому випадку Юлія Володимирівна по-серйозному поховала свою політичну силу. І тепер логічним було б перейменувати партію, яка зрадила своїх виборців, а то «Батьківщина» звучить вже якось недобре - за державу прикро», - запропонував Вадим Рабінович.

У будь-якому випадку, після голосування за відставку Разумкова сподіватися на згуртування парламентської опозиції марно, вважає співголова партії «Опозиційна платформа - За життя».

«Не вірте в те, що хтось переформатується. З Тимошенко - ви все бачите, з Порошенком взагалі марно розмовляти. Тому треба шукати інші шляхи виходу, і як можна швидше витягувати країну і народ з прірви», - резюмував Вадим Рабінович.

Дописати коментар

0 Коментарі